Půjčovna nářadí Rajhrad - stavba plotů

Zde si můžete půjčit nářadí a nástroje pro stavbu plotových systémů

Nabízíme například k zapůjčení kleště Becaclip a krepovací kleště pro svařované sítě Pantanet a Fortinet, bez kterých není možná montáž na plotové sloupky Becaclip. Kleště na spojování panelů Nylofor, rozněž bezbytné pro montáž panelového systému Nylofor při nekonečné montáží. Kleště Casanet na voliérové sítě nebo kleště TOP GRAF, které výrazně urychlí montáž klasického pletiva. Také si od nás ale můžete půjčit ruční nebo motorový vrták pro vrtání děr na plotové sloupky, či napínací hřebeny včetně lanového napínáku, pro dopnutí svařovaných sítí před upevněním na sloupky.

Navíc si u nás můžete nakoupit svorky a příslušenství k plotům za zvýhodněnou cenu

 

Kleště Casanet

100 Kč/týden - 500 Kč vratná kauce

Svorky Casanet 150ks - 109 Kč

Kleště na spojování voliérových sítí Casanet (svařované voliérové síte Betafence) pomocí nerezových Casanet svorek. Lze je také použít při napojování svařovaných sítí Pantanet a Fortinet při montáží. Výborná pomůcka při stavbě voliér.

Kleště Casanet

 

Kleště Nylofor

500 Kč/týden - 5 000 Kč vratná kauce

Panelová spojka - 5 Kč/kus

Kleště na montáž plotového systému Nylofor, použití na nerezové spojky panelů. Kleště jsou nutné pro tzv. nekonečnou montáž tohoto plotového systému (tj, pomoí sloupků s profilem 40/60, hokových šroubů a trhacích matek). Velmi odolné, určené pro profesinální použití. Přímo od výrobce těchto plotových systému - firmy Betafence.

Obrázek

 

Kleště Becaclip

150 Kč/týden - 1 000 Kč vratná kauce

Svorky Becaclip - 504 Kč/250ks, 1001 Kč/500ks

Kleště na montáž všech typů svařovaných sítí Pantanet a Fortinet systémem sloupků Becaclip a nerezových svorek Becaclip. Nutné pro montáž těchto sítí na sloupky Becaclip.

Kleště Becaclip

 

Kleště Krepovací

150 Kč/týden - 500 Kč vratná kauce

Kleště na krepování (napínání) všech typů svařovaných sítí Pantanet a Fortinet, slouží ke korekci teréních nerovností a dopnutí pletiva po upnutí na sloupky.

Krepovací kleště

  

Napínací hřeben plastový

150 Kč/týden - 1000 Kč vratná kauce

Napínací plastový hřeben je určen pro montáž všech typů svařovaných sítí Pantanet a Fortinet. Slouží k napnutí pletiva před uchycením na sloupky.

Hřeben napínací plastový

 

Napínací hřeben kovový

300 Kč/týden - 1500 Kč vratná kauce

Napínací kovový hřeben je určen pro montáž všech typů svařovaných sítí Pantanet a Fortinet, slouží k napnutí pletiva před uchycením na sloupky, šířka 120cm, použítí spolu s lanovým napínákem, který se uváže na strom nebo tažné zařízení auta.

Napínací hřebe kovový

 

Lanový napínák 2t

150 Kč/týden - 1000 Kč vratná kauce

Slouží k spolu s kovovým napínacím hřebem k montáží všech typů svařoavných sítí Pantanet a Fortinet k napnutí sítě před uchycením na sloupky, kdy se jeden konec zahákne ke kovovému hřebenu a druhý se přiváže ke stromu, tažnému zařízení auta, apod.

Lanový napínák

 

Ruční zemní vrták

150 Kč/týden - 1 000 Kč vratná kauce

Průměr 150mm, vhodný k vrtání děr pro betonáž plotových sloupků.

Ruční zemní vrták

 

Motorový zemní vrták

480 Kč/den - 900 Kč/víkend - 5 000 Kč vratná kauce

Průměr 100mm, vhodný k vrtání děr pro betonáž plotových sloupků. 2 taktní motor o obsahu 49ccm a výkonu 1,65 kW. Váží 15kg, obsluha jednou osobou. Lehký a kompaktní

Motorový zemní vrták

 

Vrták 150 mm pro motorový zemní vrták

150 Kč/den - 250 Kč/víkend -  0 Kč vratná kauce

Průměr 150mm, vhodný k vrtání děr pro betonáž plotových sloupků. Půjčuje se pouze společně s motorovým zemním vrtákem.

Obrázek

 

 

Zpět na hlavní stranu webu půjčovna nářadí pro Brno.

Půjčte si výčepní zařízení

Půjčte si výčepní zařízení !! Pořádáte party, oslavu nebo jen rodinnou sešlost? Chcete překvapit vlastní "bečkou s chlaďákem"? My Vám jej půjčime včetně veškerého přislušenství. Také v nabídce pivní stoly.

---------------------------------------------

Levně Palivové dřevo pro Brno a okolí

Nakupte levně palivové dřevo na www.drevomorava.cz a dostanete slevu na půjčovné stojů na zpracování palivového dřeva. V nabídce máme štípačku na dřevo, motorvou a hospodářskou pilu "cirkulárku".