Půjčovna nářadí Rajhrad - oslava, na cesty

Půjčte si od nás například výčepní zařízení, gril nebo pivní stoly

Uspořádejte akci na kterou se jen tak nezapomene. Půjčte si gril, výčepní zařízení, pivní stoly i plynovou lampu ve zvýhodněném setu

Připravujeme gril, plynovou tepelnou lampu, párty set.

 

Výčepní zařízení - "pípa s chlaďákem"

250 Kč/den - 400 Kč víkend - 7 000 Kč vratná kauce

Výčepní zařízení včetně chlazení, 230 V. Cena včetně trubek, odkapávacího tácku a jedné hlavy (k dispozici výběr pro všechny druhy sudů). 

Výčepní zařízení

 

Pivní set - stůl + 2 lavice

100 Kč/den - 170 Kč víkend - 1200 Kč vratná kauce

popis zatím chybí

Obrázek

 

Střešní box NEUMANN Whale 227

150 Kč/den - 250 Kč víkend - 850 Kč týden - 3 000 Kč vratná kauce

Jedete kempovat, stanovat, na lyže nebo letní dovolenou a chybí Vám místo v autě? Půjčte si střešní box o objemu 250L a nedělejte kompromisy, v tom co vezmete s sebou. Tento box je 227cm dlouhý, 52cm široký a 33cm vysoký, má 2 zámky proti neoprávněnému otevření s čepy po stranách proti páčení, pružinové vzpěry držící víko otevřené. Uchycuje se pomocí ocelových "U" třmenů k příčníkům. Aerodynamický tvar nebude zbytečně brzdit Vaše auto.

Výčepní zařízení

 

 

Zpět na hlavní stranu webu půjčovna nářadí pro Brno.

Půjčte si výčepní zařízení

Půjčte si výčepní zařízení !! Pořádáte party, oslavu nebo jen rodinnou sešlost? Chcete překvapit vlastní "bečkou s chlaďákem"? My Vám jej půjčime včetně veškerého přislušenství. Také v nabídce pivní stoly.

---------------------------------------------

Levně Palivové dřevo pro Brno a okolí

Nakupte levně palivové dřevo na www.drevomorava.cz a dostanete slevu na půjčovné stojů na zpracování palivového dřeva. V nabídce máme štípačku na dřevo, motorvou a hospodářskou pilu "cirkulárku".